Sprawdź, jakie możliwości zyskasz – dzięki integracji sklepu z Allegro

Serwisy aukcyjne, takie jak popularne Allegro, stanowią doskonałą furtkę do branży e-commerce.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się związać swoją działalność ze sprzedażą internetową, z pewnością dostrzegają szerokie perspektywy, jakie zapewniają im tego typu kanały sprzedaży. Zobowiązania są minimalne, natomiast potencjał dotarcia do klientów z całej Polski z pewnością zachęca do rozwijania biznesu w ramach jednej z działających platform.

O czym pamiętać prowadząc sklep Allegro?

Pierwsze kroki jako sprzedawca na Allegro powinny być stosunkowo prosto – program powitalny tego serwisu pozwala wkroczyć na rynek z licznymi ułatwieniami oraz rabatami. Wraz z rozwojem sklepu obowiązki zaczną się jednak mnożyć, a większy nakład sprzedaży będzie wymagał o wiele więcej czasu do prawidłowej obsługi.

Aby nie rozczarować swoich klientów i utrzymać dynamiczne tempo wzrostu sprzedaży, warto zastanowić się nad wprowadzeniem pewnych usprawnień. Niezbędny będzie tu wyspecjalizowany program do zarządzania sklepem internetowym, a system ErpBox wydaje się do tego celu wręcz idealnym kandydatem.

Korzystając z ErpBox, można mieć duże oczekiwania – oprogramowanie to oferuje:

  • zysk minimum 3 minut czasu na obsłudze 1 zamówienia,
  • zwiększenie sprzedaży i usprawnienie zarządzania sklepem,
  • obniżenie kosztów obsługi e-sprzedaży,
  • dostęp do nielimitowanej ilości kont na nowych kanałach sprzedaży oraz możliwość ich obsługiwania,
  • bardzo szybką aktualizację danych,
  • dodatkowe środki na rozwój i uzyskanie przewagi nad konkurencją,
  • kompleksową, profesjonalną pomoc techniczną, doradztwo oraz szkolenia,
  • wysokie bezpieczeństwo danych oraz szybkość działania z backupem zapewnionym przez nowoczesną serwerownię.

ErpBox i integracja sklepu z Allegro – najlepsze narzędzie dla e-sprzedawców!

W ramach możliwości ErpBox jego użytkownicy zyskują dostęp do wielu przydatnych narzędzi. Jednym z nich jest integracja sklepu z Allegro, zapewniająca realne korzyści, które wspierają szybki rozwój sklepu. Główną zaletą tego rozwiązania jest automatyzacja wielu rutynowych procesów podczas sprzedaży – ErpBox pozwala zarządzać prowadzonymi aukcjami w sposób szybki i hurtowy, przekładając się na dużą oszczędność czasu oraz sprawniejszą obsługę. Należy wspomnieć także o wygodnym zarządzaniu swoim kanałem sprzedaży – integracja sklepu z Allegro pozwala na łatwy dostęp do ważnych informacji z jednego miejsca.

Funkcji zapewnionych przez ErpBox jest wiele, a częste aktualizacje poszerzają możliwości tego systemu. Warto przekonać się o nich osobiście – wystarczy założyć darmowe konto i skorzystać z bezpłatnego, 21-dniowego okresu testów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *