Ranking kont osobistych – jak znaleźć najlepsze konto bankowe?

Aby znaleźć najlepsze konto osobiste, warto wcześniej sprawdzić ranking kont osobistych, który pomoże w wyborze najlepszego konta osobistego. Aktualnie mamy do wyboru wiele banków oferujących nam przeróżne konta osobiste. Samemu ciężko znaleźć najlepszą ofertę i sprawdzić wszystkie możliwości. Warto więc skorzystać z rankingu kont osobistych, który porówna za nas wiele kont osobistych i przedstawi je nam w jednej kolumnie. A naszym zadaniem będzie wybrać najbardziej odpowiednie konto dla nas z niskimi opłatami i wysokimi bonusami za założenie konta.

Jakie cechy posiada najlepsze konto osobiste?

Najistotniejszą cechą konta osobistego dla większości klientów to koszt jego prowadzenia. Na to zwraca uwagę około 50% klientów bankowych. Ważne, aby bank prowadzenie konta bankowego miał darmowe, lub miał możliwość darmowego konta osobistego w zamian za naszą aktywność, na której zarabia. Do konta osobistego nie musimy, ale zazwyczaj dobieramy kartę debetową do płatności bezgotówkowych. Często banki pobierają drobną opłatę jeśli posiadamy taką kartę, a z niej nie korzystamy. Bank płaci za wytworzenie karty, a nam daje ją za darmo. Więc gdy z niej nie korzystamy, jedynie traci, a nie zarabia. Dlatego często banki motywują nas, abyśmy płacili ich kartą debetową, dzięki czemu mogą zarabiać. Jeśli tego nie robimy, mogą naliczać drobne prowizje. Warto zwracać na to uwagę przy wyborze odpowiedniego konta osobistego dla siebie.

W drugiej kolejności osoby zakładają wybrane konto osobiste, patrząc na bonusy, jakie mogą zyskać za założenie konta bankowego. Banki prześcigają się z promocjami dla nas za założenie konta osobistego właśnie u nich. Możemy spokojnie zyskać od 100 do 350 zł za założenie konta osobistego i wykonanie prostych czynności. Czasami możemy otrzymać również Vouchery na zakupy w popularnych sklepach, wtedy premia może być jeszcze większa. Banki posiadają również możliwość polecanie ich usługi znajomym. Jeśli przyprowadzimy im nowego klienta, zapłaci nam za to.

Dla dużej grupy społecznej liczy się również odpowiednia funkcjonalność konta osobistego. Ważne, aby posiadał bankowość mobilną z prostą i sprawną aplikacją. Coraz częściej korzystamy z bankowości mobilnej, płacimy telefonem za swoje zakupy. Bank z dobrą bankowością mobilną jest atrakcyjny dla nowego klienta. Niestety nie wszystkie banki posiadają sprawne i łatwe w obsłudze aplikacje.

Gdzie można znaleźć promocje bankowe?

Chcesz założyć nowe konto osobiste a dodatkowo na tym zarobić? Skorzystaj z poradnika jak zdobyć darmowe pieniądze i to nie tylko na promocjach bankowych, ale również na promocjach innych firm usługowych. Jest wiele firm chcących pozyskać nowego klienta, które zapłacą nam za rejestrację u nich. Znajdziesz też wiele ciekawych promocji tutaj — darmowe pieniądze za rejestrację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *