Impreza integracyjna w parku trampolin – jak ją zorganizować?

Integracja w zespole jest bardzo ważna. Aby o nią zadbać, warto zorganizować imprezę integracyjną. Świetnym miejscem będzie park trampolin!

Spotkania integracyjne dla pracowników mogą mieć różne formy – od wspólnego wyjścia do restauracji albo baru, aż do rajdu samochodowego czy gry w paintball. Dzisiaj wśród najczęściej wybieranych pomysłów na imprezy integracyjne dla firm znajdują się imprezy organizowane w parkach trampolin.

Zobacz, kiedy warto zdecydować się na urządzenie takiej imprezy, jak ją zorganizować i jakie korzyści można dzięki niej osiągnąć.

Imprezy na trampolinach – kiedy warto?

Przede wszystkim imprezy na trampolinach będą najlepszym wyborem dla młodszych zespołów. W przypadku firm, w których pracują osoby starsze, nierzadko mające już problemy z aktywnością fizyczną, taka opcja nie będzie zbyt dobra.

Warto zatem zdecydować się na takie imprezy integracyjne dla firm jedynie w sytuacji, gdy wiadomo, że będą mogli wziąć w nich udział wszyscy pracownicy. Wtedy będzie można uzyskać najlepsze efekty.

W przypadku imprez na trampolinach aura nie ma żadnego znaczenia, dlatego można zdecydować się na ich zorganizowanie o każdej porze roku. Parki trampolin są zadaszone i zapewniają komfortowe warunki do zabawy niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Imprezy na trampolinach w Warszawie – gdzie są dostępne?

Firmom planującym imprezy integracyjne Warszawa oferuje dostęp do największych w Polsce parków trampolin, które gwarantują niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich odwiedzających. Wśród nich dostępne są również parki przygotowane do organizacji imprez.

Obecnie imprezy integracyjne w Warszawie na trampolinach dostępne są między innymi w parku airo.fun, który posiada nowoczesne wyposażenie zachęcające do spędzania czasu w aktywny sposób. Na odwiedzających czekają w nim nie tylko duże trampoliny, ale również inne atrakcje, na przykład jak tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, slack line, przyrządy akrobatyczne, wall run, Twister z obracającymi się belkami czy Battle Beam do walk gladiatorów na belce.

Airo.fun specjalizuje się również w organizowaniu imprez dla swoich klientów, w tym także prowadzi imprezy integracyjne. Na miejscu dostępne są osobne salki dla uczestników, a także można skorzystać z pełnej gamy dodatkowych usług, między innymi z cateringu czy gotowych scenariuszy imprez, które prowadzone są przez instruktorów.

Więcej informacji dotyczących organizacji imprezy integracyjnej w Warszawie w parku trampolin airo.fun można uzyskać bezpośrednio na jego stronie internetowej.

Jak przebiegają imprezy na trampolinach?

Imprezy integracyjne dla firm odbywające się na trampolinach mogą odbywać się według różnych scenariuszy. Wszystko zależne jest od dostępnego czasu oraz od celu, jaki pragnie się uzyskać przez tego rodzaju spotkanie firmowe.

Najczęściej imprezy na trampolinach rozpoczynają się od przywitania wszystkich uczestników spotkania w osobnym pokoju, w którym można również zostawić swoje rzeczy i wypocząć, gdy pojawi się taka potrzeba. Pokoje są wyposażone w stoliki, krzesła, a także w nich serwowany jest catering na imprezę integracyjną.

Następnie uczestnicy spotkania mogą przejść na salę, gdzie dostępne są trampoliny. Należy pamiętać o tym, że nie można skakać w butach – konieczne są specjalne antypoślizgowe skarpetki, które można również kupić bezpośrednio w parku.

Zabawa może polegać na wspólnym wykonywaniu różnych ćwiczeń na trampolinach, ale również może być uzupełniona o elementy rywalizacji oraz współpracy, co dodatkowo sprzyja integracji w grupie.

Parki trampolin specjalizujące się w organizowaniu takich imprez integracyjnych dla firm mogą zaoferować wtedy specjalne scenariusze, według których może przebiegać integracja. Wtedy nad przebiegiem scenariusza czuwają instruktorzy oraz animatorzy.

Wobec tego imprezy na trampolinach mogą być bardzo dobrym wyborem dla wielu firm, które poszukują ciekawego sposobu na integrację pracowników. Wybór dobrego parku trampolin to wtedy podstawa, dlatego warto zdecydować się na ten, gdzie można skorzystać z wielu atrakcji i kompleksowej obsługi.

One thought on “Impreza integracyjna w parku trampolin – jak ją zorganizować?

  1. Warszawa ( ale mogą być również i okolice) . Ogólnie szukam miejsca na wyjscie integracyjne dla naszej niewielkiej firmy. W sumie 12 osób, zalezy mi na kameralnej atmosferze i czymś co pomoze w budowaniu pracy zespolowej, bo to u nas kuleje a jednoczesnie troche pozwoli się odstresowac. Macie jakieś pomysły?

    Chciałabym aby bylo to coś oryginalnego i aby pracownicy firmy mogli się jednoczesnie wyluzować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *