budowa-kortow-tenisowych

Central Kort – kompleksowa budowa kortów tenisowych

Budowa kortów tenisowych to inwestycja, dzięki której profesjonalni, jak i początkujący sportowcy mogą bezpiecznie uprawiać daną dyscyplinę o każdej porze roku. Coraz więcej kortów powstaje w specjalnych halach, aby zadaszenie umożliwiało swobodne wykonywanie treningów, bez obaw o niesprzyjające warunki pogodowe, czy też innego typu utrudnienia. Warto pamiętać, że budowa kortów tenisowych wymaga zarówno odpowiedniego sprzętu i materiałów, jak również wiedzy i doświadczenia ze strony osób, odpowiedzialnych za powstawanie tego typu inwestycji. W przypadku Central Kort sprawa jest jasna – wieloletnie doświadczenie sprawiło, że firma stała się oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisowego. Jest to ogromne wyróżnienie, potwierdzające wysoką jakość usług Central Kort.

budowa kortów tenisowych

Jakie powinno być boisko do tenisa?

Budowa boiska do tenisa obejmuje kilka etapów. Przede wszystkim należy ustalić wymagania i potrzeby klienta oraz lokalizację, w której dany projekt zostanie zrealizowany. Kolejną kwestią jest określenie wymiarów kortu wraz z bocznymi i tylnymi marginesami. Większość kortów posiada 34,80 m długości oraz 17,10 m szerokości. Jakie więc powinno być boisko do tenisa? Przede wszystkim musi ono spełniać podstawowe kryteria. Do najważniejszych z nich należy aspekt bezpieczeństwa. Powierzchnia boiska powinna być w 100% gładka i odporna na uszkodzenia, czy wgniecenia. Najpopularniejszymi nawierzchniami kortów tenisowych są: mączka ceglana, sztuczna trawa oraz nawierzchnia akrylowa. Różnią się one od siebie zarówno pod względem budowy, jak i użytkowania. Jeżeli jednak chciałbyś poznać szczegółowe informacje o każdej z nich – firma Central Kort służy fachową pomocą! Z pewnością uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Sprawdź!

korty tenisowe budowa

Boiska wielofunkcyjne od Central Kort

Firma Central Kort funkcjonuje na polskim rynku już od 2005 roku. Usługi oferowane przez firmę obejmują przede wszystkim boiska wielofunkcyjne, korty tenisowe oraz innego typu nawierzchnie sportowe, wykorzystywane w całej Polsce, jak i za granicą. Central Kort składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładają należytej staranności do wykonywanej przez siebie pracy. Dzięki temu wszystkie realizacje cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Firma stawia na bardzo wysoką jakość oraz wyselekcjonowane materiały, dzięki którym boiska wielofunkcyjne mogą służyć swoim właścicielom przez naprawdę długi czas i to bez żadnych komplikacji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową firmy lub skontaktuj się telefonicznie z pracownikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *