Praktyczne i stylowe worki ze sznurkiem – wybierz swój unikalny design

Moda zmienia się bardzo szybko. To co dziś jest hitem za dwa dni odchodzi w zapomnienie. Są jednak rzeczy nieprzemijające i takie, które co pewien czas wracają do łask zmieniając nieco swój wygląd i zastosowanie. Jedną z tych ostatnich są worki ze sznurkami.

Worki na WF

Każdy z nas, niezależnie od wieku miał worek ze sznurkiem do noszenia stroju na WF. Niewielki, prostokąt wiązany w górnej części, mieścił w sobie trampki, spodenki i koszulkę na zajęcia z wychowania fizycznego. Zresztą nadal można spotkać uczniów szkół podstawowych radośnie wymachujących swoimi workami na WF.

Od worka do plecaka już tylko jeden krok

Kilka lat temu proste worki sportowe ewoluowały. Pojedynczy sznurek zamieniony został na dwa, które zamocowano jak rączki plecaka. W taki sposób, że znany worek przemienił się w plecak, który podbija serca młodych ludzi. Na początku plecak uznawany był za nieco wygodniejszą wersję worka na trampki, ale bardzo szybko okazał się doskonałym zamiennikiem dla damskich torebek i męskich saszetek. Prosty i bardzo lekki, a przy tym pojemny i wygodny do noszenia, od kilku lat jest prawdziwym hitem nie tylko wśród dzieci, ale również wśród młodzieży i dorosłych.

Worek ze sznurkiem – uniwersalny dodatek dla każdego

Od niedawna worek ze sznurkiem zmieniony w plecak stał się jednym z ulubionych dodatków do stylizacji młodych ludzi. Dzięki ogromnej popularności producenci stale wypuszczają na rynek jego nowe odsłony. Dostępne są worki w różnej kolorystyce i z różnego typu nadrukami. Coraz chętniej kupowane są także worki dekorowane niestandardowo np. haftem, cekinami lub z dodatkiem nietypowych materiałów takich jak np. korek. Poza dostępnymi powszechnie w sklepach modelami można także zamówić personalizowany worek rpet, który będzie jedyny w swoim rodzaju.

Worek ze sznurkiem – pomysł na nietypową reklamę

Worki sportowe od wielu lat były wykorzystywane jako gadżet reklamowy. Wyprodukowane z tkanin w kolorze reklamodawcy i z naszytym lub nadrukowanym logotypem były przez wielu młodych ludzi noszone z wielką dumą. Dziś podobnie jest z workami – plecakami. Coraz częściej wykorzystywane są one jako gadżety reklamowe. Worki na sznurkach mają wiele zalet. Przede wszystkim młodzież chętnie je nosi, przy okazji promując markę. Ponadto nie są kosztowne. Cena podstawowa worka bez nadruków to, w najprostszej wersji, zaledwie kilkanaście złotych.

Dzisiejsze worki/plecaki wywodzą się ze znanych nam od dziesięcioleci worków na strój gimnastyczny. Worki ze sznurkami doskonale sprawdzają się nie tylko do noszenia zmiennego obuwia, ale także jako zamienniki damskiej torebki czy mały plecak na dokumenty. Młodzi ludzie pokochali je za wygodę noszenia i różnorodność. Firmy natomiast znalazły w workach swego reklamowego sprzymierzeńca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *