energia dla firm

Kiedy warto zmienić sprzedawcę energii?

Masz dość wysokich rachunków za prąd, które zabierają znaczną część miesięcznego budżetu Twojej firmy? Rozważ zmianę sprzedawcy energii. Sprawdź, dlaczego i kiedy warto to zrobić.

Gdy płacisz za wysokie rachunki za prąd

Podstawowym powodem, dla którego warto rozważyć zmianę sprzedawcy energii elektrycznej, są oczywiście wysokie rachunki za prąd. Dzięki zmianie dostawcy możesz zaoszczędzić przynajmniej kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych miesięcznie. To znaczna kwota, zwłaszcza dla małych firm, w przypadku których wydatki za energię często stanowią istotną część budżetu. Ponadto wybierając to rozwiązanie, możesz zaoszczędzić na dodatkowych kosztach. Na przykład, decydując się na współpracę z dostawcą AXPO, możesz zyskać gwarancję stałej ceny prądu nawet przez 5 lat, a także obniżkę miesięcznej opłaty handlowej do 1 zł.

Gdy chcesz być bardziej eko

Ekologia to jeden z najważniejszych i jednocześnie najpopularniejszych trendów ostatnich lat w biznesie. Konsumenci stają się coraz bardziej świadomi ekologicznie, co przekłada się na ich wybory handlowe. Firmy przejawiające troskę o środowisko, stawiające na naturalne materiały i w końcu korzystające z ekologicznych źródeł energii są chętniej wybierane niż ich nieekologiczne odpowiedniki. Jeśli chcesz zatem, by Twoja firma stała się bardziej eko, a przez to budowała wizerunek nowoczesnej marki, dla której dbałość o środowisko jest ważna, postaw na energię ze źródeł odnawialnych. Energia dla firm pozyskiwana z OZE pomoże Ci zdobyć nowych klientów wyznających podobne wartości. Na potwierdzenie tego, że pobierasz zieloną energię, otrzymasz specjalny certyfikat.

Gdy nie chcesz być związany umową

Zmiana dostawcy energii to również polecane rozwiązanie w sytuacji, gdy nie lubisz i nie chcesz być związany umowami. Większość sprzedawców energii ma umowy na czas nieokreślony, jednakże wiążą się one zazwyczaj z wyższymi miesięcznymi kosztami niż umowy na czas określony. Na szczęście istnieją firmy, w których ta zasada nie obowiązuje. W AXPO możesz zawrzeć umowę na czas nieokreślony z gwarancją stałej, atrakcyjnej ceny. W każdej chwili możesz ją wypowiedzieć bez kar umownych i konsekwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *