Jak kupić mieszkanie na kredyt w Warszawie? Pomoże… doradca kredytowy!

Kupno własnego mieszkania to bez wątpienia najważniejsze przedsięwzięcie w życiu każdego człowieka. Mieszkanie w dobrej lokalizacji, w świetnie skomunikowanej dzielnicy i bliskości najważniejszych punktów na mapie Warszawy – to marzenie wielu osób. Ceny nie zachęcają, ale nie warto rezygnować ze swoich marzeń. Zawsze można przecież wziąć kredyt hipoteczny. Pomoże w tym doradca kredytowy.

Doradca kredytowy (Warszawa) – nieocenione wsparcie w procesie zaciągania kredytu hipotecznego

Nie da się ukryć, że kredyt hipoteczny to obecnie jedyny sposób na zapewnienie lokum – sobie i swojej rodzinie. Kryzys ekonomiczny dotyka nas wszystkich, a ceny mieszkań w Warszawie znacznie przekraczają możliwości przeciętnego człowieka. Z drugiej jednak strony to właśnie Stolica oferuje tak wiele możliwości – to tutaj znajdziesz wymarzoną pracę, możesz się realizować na wielu polach i rozwijać swoją działalność. Nic więc dziwnego, że to właśnie w Warszawie wiele osób chce osiąść na stałe. Jak zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu?

Jeśli to pytanie spędza ci sen z powiek – odwiedź stronę: tomaszwostal.pl. Jest to ekspert kredytowy, który specjalizuje się również w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Skorzystanie z usług takiego specjalisty to obowiązkowy punkt na drodze do własnego mieszkania. Trzeba bowiem pamiętać, że kredyt hipoteczny to wieloletnie zobowiązanie finansowe. Jest to poważna decyzja, która musi być poprzedzona skrupulatną analizą wielu ofert banków.

W jaki sposób ekspert finansowy pomaga w uzyskaniu kredytów hipotecznych?

  • Porównuje dostępne na rynku oferty i warianty cenowe.
  • Dokonuje selekcji ofert.
  • Negocjuje najkorzystniejsze warunki.
  • Odpowiada na wszelkie pytania, wyjaśnia i omawia zapisy umowy kredytowej.
  • Przeprowadza całą procedurę kredytową – od wniosków kredytowych aż do finalizacji transakcji.

Jak uzyskać kredyt hipoteczny?

Jak wspomnieliśmy – kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie. W związku z tym banki dokonują dokładnej analizy i weryfikacji każdego potencjalnego kredytobiorcy. Ponadto – jak sama nazwa wskazuje – zabezpieczają udzielony kredyt hipoteką.

Nie ma się jednak czego obawiać – profesjonalny zespół doradców kredytowych (finaum.pl) przeprowadzi cię przez cały proces kredytowy. Kredyty hipoteczne to dość popularna usługa, a zatem na rynku można znaleźć wiele różnych ofert.

Każdy bank ma swoje własne warunki udzielania kredytów hipotecznych. Nawet jeśli w jednym banku nie masz szans na otrzymanie środków, to w innym możesz je dostać bez większego problemu. Dlatego tak ważne jest przeanalizowanie ofert i dobranie odpowiedniej – do swoich możliwości, preferencji i indywidualnej sytuacji. Już na tym etapie niezwykle ważna jest pomoc doradcy kredytowego.

Aby uzyskać kredyt – trzeba mieć wkład własny (zwykle 20%, ale zdarza się, że bank wymaga tylko 10% wkładu własnego, warunkiem jest wówczas ubezpieczenie niskiego wkładu). Ponadto bardzo ważnym elementem jest zdolność kredytowa. Decydujące znaczenie mają również takie kwestie, jak:

  • liczba osób w gospodarstwie domowym
  • forma zatrudnienia
  • wysokość dochodów
  • wysokość comiesięcznych wydatków
  • historia kredytowa.

Dotychczas najważniejsze znaczenie miała forma zatrudnienia oraz wysokość dochodów. Banki przydzielały kredyty w zasadzie tylko pracownikom, zatrudnionym na umowę o pracę na czas nieokreślony. Jako że rynek pracy ewoluuje – również banki muszą dotrzymywać kroku tym zmianom.

Jeśli więc pracujesz jako freelancer czy preferujesz umowę o dzieło ze względu na charakter wykonywanej działalności, to obecnie również masz szansę uzyskać kredyt. Potwierdza się zatem to, o czym już wspominaliśmy – kluczowy jest dobór odpowiedniej oferty, z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji kredytobiorcy.

Niezależny ekspert finansowy wybierze dla ciebie najlepszą ofertę, której zwieńczeniem będzie umowa kredytowa z korzystnymi zapisami, a w efekcie – wymarzone mieszkanie lub dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *