Dlaczego warto postawić na dystrybutory wody?

Woda pełni bardzo ważną funkcję w życiu człowieka. W końcu nie tylko wpływa pozytywnie na koncentrację, ale też umożliwia prawidłowe działanie wielu organów. Długoterminowe korzyści są jeszcze większe – zwiększa produktywność, zmniejsza ryzyko wystąpienia licznych chorób, a do tego skutecznie nawilża skórę. Dlatego w domach, biurach czy innych miejscach chętnie są wybierane dystrybutory wody, które skutecznie zastępują plastikowe butelki. Poznaj też inne zalety tego rozwiązania.

5 najważniejszych zalet dystrybutorów wody

Funkcjonalne i łatwe w obsłudze urządzenie

Z dystrybutorów możesz korzystać właściwie wszędzie – w domu, szkole, uczelni, biurze, restauracji i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Dzięki temu nie tylko pracownicy czy uczniowie, ale również klienci oraz goście mogą w każdej chwili napić się czystej wody. Tym samym pozwoli to zwiększyć wydajność, poprawi koncentrację, a do tego skutecznie ukoi pragnienie.

Warto dodać, że dystrybutory są wyjątkowo łatwe w obsłudze. Wystarczy tylko kilka kliknięć czy dotknięć, aby móc cieszyć się dopasowaną wodą – ciepłą lub zimną, gazowaną bądź niegazowaną. 

Nowoczesny design, który przykuwa spojrzenia

Wygląd to kolejny atut wyróżniający dystrybutory wody. W końcu prezentują się bardzo nowocześnie, a dzięki temu z łatwością dopasowują się do wnętrza – bez względu na to, czy znajdują się w kuchni, pomieszczeniu socjalnym, na korytarzu, stołówce bądź w bardziej widocznym miejscu. Z łatwością zdecydujesz się na odpowiedni model – nawet pod względem koloru obudowy.

W pełni bezpieczne użytkowanie

Dystrybutory wody zapewniają nieustanny dostęp do przefiltrowanej wody pitnej. Kluczowe znaczenie ma to, że płyn jest maksymalnie czysty, za co odpowiedzialne są specjalne filtry. To one umożliwiają pozbycie się zanieczyszczeń, drobnoustrojów czy kamienia, który znajduje się na powierzchni rur.

Szybka i prosta instalacja

Nowoczesne dystrybutory wody są naprawdę kompaktowe, a ich instalacja jest wyjątkowo szybka i bezproblemowa. W końcu nie musisz korzystać ze specjalnych urządzeń hydraulicznych, wystarczy, że w pobliżu znajduje się przyłącze z wodą. Jednocześnie dystrybutor może być zamontowany nawet kilka metrów od rur.

Rozwiązanie korzystne dla środowiska i zdrowia

Dystrybutory wody to nie tylko łatwy dostęp do czystej wody, to również naprawdę ekologiczne rozwiązanie, które pomaga całej plancie. W końcu umożliwia to skuteczne ograniczenie zużycia plastiku – nawet o 200 kg w ciągu roku. Poza tym urządzenia bezpośrednio podłączone do przyłączy nie wymagają składowania śmieci oraz transportu butelek. Tym samym ograniczysz również emisję CO2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *