Debiuty na Najbardziej Aromatycznym Festiwalu we Wrocławiu 23 i 24.06.2023

IV edycja Rum Love Festiwal odbędzie się 23-24 czerwca 2023 roku w znanym i kochanym miejscu na mapie Wrocławia jakim jest Centrum Kultury Czasoprzestrzeń – Zajezdnia Dąbie. W poprzednich latach była to na tyle niezwykła impreza, która sprawiła, że na naszych ustach pojawiło się jedno pytanie: czym zaskoczy nas czwarta edycja i organizatorzy tym razem? Niezależnie od uzyskanej odpowiedzi jedno jest pewne. Zachwyci ona nas niezwykłą kombinacją smaków i aromatów rumów z całego świata.

Festiwal pełen limitowanych rumów

Rum Love Festiwal w ciągu zaledwie trzech edycji zdobył uznanie konsumentów oraz producentów alkoholi i znanych osób ze środowiska rumowego na całym świecie. Wydarzenie to przyciąga obecnie gości, wystawców oraz producentów rumów z całego świata. Możemy więc spodziewać się zarówno konsumentów jak i rumów z takich krajów jak: Kuba, Dominikana, Trynidad, Mauritius, Martynika, Jamajka, Barbados. Wprawdzie przyjęło się, że rum dominuje na Karaibach, ale i w Polsce znalazł on już potężną rzeszę fanów. Najbardziej Aromatyczny Festiwal, który odbędzie się w mającym niezwykle ciekawą historię, Centrum Kultury Czasoprzestrzeń – Zajezdni Dąbie, zapewni sporo rozrywki. Nie tylko poznacie tajniki wytwarzania różnych rumów, ale również weźmiecie udział w ciekawych warsztatach tematycznych (Master Class), degustacjach prowadzonych przez ambasadorów najpotężniejszych i najbardziej znanych marek rumów na świecie. 

Czytaj: https://rumlovefestiwal.com/pl/rum-goslings/

Pamiętajcie, również, że Rum Love Festiwal to nie tylko miejsce na degustację rumu, przygotowaliśmy dla Was specjalną strefę gdzie wraz z przyjaciółmi będziecie mogli spędzić miło czas, gdzie serwowane będą najlepsze koktajle a muzyka sprawi, że będziecie mogli przenieść się w karaibski klimat, który razem stworzymy na Najbardziej Aromatycznym Festiwalu w Polsce!

Rum Love Festiwal – wyjątkowe debiuty

Na Rum Love Festiwal poznamy również zupełnie nowe produkty, które po raz pierwszy zadebiutują właśnie na festiwalu. W tym roku rumami debiutanckimi będą między innymi Eminente rum, Black Magic, Tanuday oraz Sanaga. Odwiedźcie nas podczas Rum Love Festiwal, będziecie się świetnie bawić. 

Przeczytaj: https://rumlovefestiwal.com/pl/rum-jak-wybrac-poradnik-poczatkujacego/

Rum Love Festiwal – dlaczego warto pojawić się na festiwalu i czego mogę się tam spodziewać? 

Rum Love Festiwal, to przede wszystkim dobra zabawa dla wszystkich koneserów rumu. Jednym z podstawowych celów, który przyświeca organizatorowi tego wyjątkowego wydarzenia jest wzmocnienie świadomości oraz kultury degustacji rumu. Jako nasz gość nie tylko będziesz mógł delektować się wysokiej jakości drinkiem, ale również poznasz tajniki tworzenia rumu, a także będziesz mógł zdobyć cenne informacje i porady od ekspertów oraz znawców sztuki barmańskiej. Możliwość nabycia limitowanej edycji ze sklepu festiwalowego jest tu wisienką na torcie. Warto również zauważyć, że festiwal jest organizowany przez niepowtarzalny salon BlackBeard z siedzibą przy ul. Tęczowej 57, gdzie skorzystasz z wysokiej jakości usług barberskich. Wyobraź sobie ten klimat, delektujesz się aromatycznym rumem, podczas gdy barber stylizuje twoją brodę i/lub wąsy.

Więcej na: https://rumlovefestiwal.com/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *