Cyfrowy system HR – 4 powody, by w niego zainwestować

Zarządzanie kapitałem ludzkim to złożony i trudny proces, którego skuteczność ma wpływ na działanie całej organizacji. Usprawnienie i ustabilizowanie codziennych obowiązków może się zatem przyczynić do wzmocnienia konkurencyjności firmy i jej rozwoju. Sprawdź, jakie możliwości oferuje system HR w chmurze i dlaczego warto w niego zainwestować.

1. Zadbasz o bezpieczeństwo danych współpracowników i kandydatów

Unia Europejska wymusza na firmach coraz większą staranność, jeśli chodzi o ochronę danych osobowych. Przepisy często i dynamicznie się zmieniają, a organizacje, które chcą działać sprawnie i zgodnie z literą prawa – muszą równie szybko dostosowywać się do nowych regulacji.

Przeniesienie wszystkich danych do chmury, w której funkcjonuje system HR zapewnia pełną kontrolę nad ich bezpieczeństwem. Dodatkowo, nowoczesne programy cyfrowe są na bieżąco aktualizowane, co daje gwarancję działań zgodnych z prawem.

2. Cyfrowy system HR pozwala na elastyczność

Co jest jednym z głównych elementów dobrego środowiska pracy, na który wskazują zatrudnieni? Elastyczność – pracownicy chcą móc samodzielnie zarządzać czasem pracy, a także korzystać z możliwości dopełniania obowiązków zdalnie, z domu czy przystosowanych miejsc publicznych. Cenią sobie również możliwość załatwiania spraw biurowych bez konieczności pojawiania się na miejscu. Cyfrowy system HR usprawnia pracę na home office czy w dużych firmach, gdzie zatrudnieni są specjaliści z różnych miast, a nawet krajów.

3. System HR w chmurze to gwarancja płynnej kontroli czasu pracy

Jednym z najważniejszych zadań działu HR Payroll jest organizacja czasu pracy zatrudnionych specjalistów. W skład tych aktywności wchodzi układanie grafików, pilnowanie nadgodzin, a także wypłacanie dodatków za przekroczenie limitu przepracowanych godzin. Cyfrowy system HR dzięki automatycznym alertom pozwala dbać o porządek i kontrolę czasu pracy. Program uwzględni również specjalne potrzeby pracowników niepełnosprawnych czy sprawujących opiekę nad dziećmi.

4. Postaw na szybkie wyliczanie roboczogodzin

Automatyczny, nieomylny system HR pozwala za pomocą kilku kliknięć myszą komputera wyliczyć roboczogodziny oraz należną wypłatę dla każdego pracownika. Program cyfrowy umożliwia także wysyłanie pasków płacowych na skrzynkę specjalistów. Pracownicy mają również zdalny, komfortowy dostęp do aktualnych informacji na temat sposobów płatności.

System HR od Teta Air – inwestycja, która się opłaca

Chcesz znaleźć system HR, który wyróżnia automatyzacja, bezpieczeństwo danych, regularne aktualizacje i intuicyjna obsługa? Właśnie takie jest oprogramowanie chmurowe proponowane przez firmę Teta AIR. Warto podkreślić, że program można łatwo dostosować do potrzeb rozmaitych branż. Nowoczesny, zaawansowany technologicznie system do zarządzania zasobami ludzkimi oferuje bowiem różnorodne moduły.

Sprawny system HR od Teta AIR to lepsza praca wszystkich działów, a tym samym sprawienie, że organizacja rośnie w siłę. Już dziś poznaj szczegóły oferty i wybierz program, który zwiększa konkurencyjność w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *