Centrum logistyczne w Warszawie – dlaczego warto wynająć powierzchnię magazynową w stolicy?

Centrum logistyczne pod Warszawą to bardzo dobre rozwiązanie z wielu względów. Dowiedz się, dlaczego warto wynająć centrum logistyczne położone w województwie mazowieckim oraz na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę, chcąc wybrać optymalną halę magazynową pod Warszawą.

Czy warto wynająć centrum logistyczne pod Warszawą?

Jeśli szukasz optymalnej przestrzeni magazynowej w Polsce, Warszawa powinna być, obok Łodzi, jednym z pierwszych wyborów. Stolica oraz jej obrzeża gwarantują powierzchnie magazynowe o wysokim standardzie, większość z nich jest także świetnie skomunikowana i gwarantuje efektywną siatkę logistyczną oraz pokrycie dla całej Polski. 

Centrum logistyczne położone w województwie mazowieckim gwarantuje także efektywne rozwiązania dla dystrybucji międzynarodowej. W stolicy i na jej obrzeżach znajdują się siedziby oraz logistyczne HUB-y dużych podmiotów gospodarczych, co w niektórych przypadkach może w łatwy sposób skrócić łańcuch dystrybucji w przypadku kooperacji. 

Centrum logistyczne pod Warszawą – szukaj inwestycji, które są w trakcie budowy

Z halami magazynowymi pod Warszawą jest podobnie, jak z mieszkaniami w kluczowych lokalizacjach większych miast – spora część tego typu inwestycji „schodzi” na pniu, tzn., że zanim hala magazynowa pod Warszawą zostanie wybudowana, większość powierzchni jest już wcześniej wynajęta przez duże firmy.

Rozglądając się za optymalną powierzchnią magazynową pod Warszawą, powinieneś więc uwzględnić w pierwszej kolejności inwestycje, które są w trakcie budowy. Dobrym przykładem może być tutaj magazyn w Raszynie lub hala magazynowa w Nowym Koniku. Obie lokalizacje to bardzo prestiżowe powierzchnie magazynowe pod Warszawą, które są w trakcie realizacji. Wspomniane centra logistyczne zlokalizowane będą na obrzeżach Warszawy i cechuje je szereg zalet, które już teraz są doceniane przez potencjalnych najemców.

  • Magazyn Raszyn by White Star Logistics będzie znajdować się w południowo-zachodnich przedmieściach Warszawy, gwarantując optymalny dostęp do śródmieścia oraz kluczowych węzłów komunikacyjnych (węzeł S8, bliskość autostrady A2, a wkrótce także połączenie z trasą S2). Centrum logistyczne będzie dostosowane do potrzeb różnych najemców – w centrum logistycznym Raszyn by White Star Logistics planowane są powierzchnie BIG BOX oraz mniejsze moduły, dedykowane dla produkcji oraz logistyki miejskiej (SBU). Inwestycja w Raszynie już teraz budzi bardzo duże zainteresowanie wśród najemców.
  • Magazyn Nowy Konik by White Star Logistics to inwestycja na wschodnich przedmieściach Warszawy, gwarantująca efektywną i bezproblemową dystrybucję na terenie stolicy oraz dostęp do niezbędnej siły roboczej. To centrum logistyczne pod Warszawą niebawem zyska na atrakcyjności ze względu na pobliską autostradę A2, która jest w trakcie realizacji. Jak czytamy w artykule: https://whitestar-logistics.com/blog/white-star-logistics-ma-pozwolenie-na-budowe-i-etapu-w-podwarszawskiej-inwestycji-w-nowym-koniku/, powierzchnia magazynowa Nowy Konik by White Star Logistics, to także nowoczesne zaplecza biurowe, które również zostały uwzględnione na etapie projektu.

Warto także podkreślić, że obie inwestycje cechują się najwyższą jakością wykonania oraz licznymi udogodnieniami dla najemców (magazyny w klasie A).  Na ich atrakcyjność wpływa także certyfikat ekologiczny BREEAM, o który starają się wszystkie inwestycje realizowane przez White Star Logistics. Certyfikacja tego typu gwarantuje optymalizację kosztów stałych (energia pozyskiwana częściowo ze źródeł odnawialnych, doskonałe gospodarowanie odpadami i minimalny wpływ na środowisko) oraz rozwiązania, które są coraz pewniejszą „melodią przyszłości” – jak np. ładowarki dla samochodów elektrycznych znajdujące się na parkingach.

Inwestycja w centrum logistycznym pod Warszawą by White Star Logistics to także inwestycja wizerunkowa – wynajmując ekologiczną, certyfikowaną i niskoemisyjną powierzchnię biurową, zyskujesz przewagę konkurencyjną, którą możesz wykorzystać do promocji swojego przedsiębiorstwa, podkreślając zrównoważony łańcuch dystrybucji na każdym etapie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *