Bezpieczne awaryjne otwieranie samochodów

Życie potrafi zaskakiwać tym samym przyprawiając nas o ból głowy. Parkując pod domem z niechcenia zostawiamy kluczyki w samochodzie, bo przecież nic złego się nie stanie. Jednak czasem możemy się zaskoczyć, widząc zatrzaśnięty samochód z kluczykami w środku. Taki widok jak najbardziej może się zdarzyć, nie jest to nic niezwykłego.

Pogotowie Zamkowe

Kiedy nie mamy dostępu do własnego samochodu potrzebna jest bezwzględna pomoc fachowców z https://www.pogotowie-zamkowe-lodz.pl/, którzy przeprowadzą awaryjne otwieranie samochodów łódź. Sprawnie wykonana praca to podstawa, przecież możemy spieszyć się do dziecka czy do pracy, a spóźnić się nie wypada. Na ogół wyróżnia się dwa odmienne sposoby na awaryjne otwieranie samochodu. Pierwszym z nich jest metoda polegająca na użyciu specjalnych narzędzi ślusarskich, za pomocą których możliwe jest sprawne otwarcie zamka. Niestety są jej pewne minusy, ponieważ brak odpowiedniego doświadczenia oraz wprawy może zniszczyć zamek w samochodzie.

Drugim sposobem nieco lepszym jest użycie przyssawki do szyby oraz specjalnej poduszki hydraulicznej. Awaryjne otwieranie samochodów łódź tym sposobem wygląda w ten sposób że fachowiec przykłada do szyby przyssawkę, za pomocą której lekko wykrzywia szybę. Powstaje mała szczelina w którą należy włożyć poduszkę hydrauliczną. Poduszka ta posiada odpowiednie właściwości aby nie uszkodzić żadnych elementów ale równocześnie powiększa szczelinę. Kiedy wszystko jest gotowe przychodzi czas aby użyć specjalnego haczyka, jest on wkładany przez powstają szczelinę i pozwala na otworzenie drzwi samochodu od wewnątrz. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które jest wręcz bezbłędne w swoim działaniu. A co ważne może być stosowane zarówno w starszych jak i nowszych modelach samochodów.

Cena za otwieranie samochodów

Korzystając z usług Pogotowia Zamkowego przyjdzie zapłacić nam pewną sumę pieniędzy. Jednak nie jest ona wygórowana, wszystko bowiem zależy jaki model samochodu posiadamy i jak trudne będzie dokonanie awaryjnego otwierania drzwi. Według statystyk taki proces rzadko przekracza 500 złotych. Co ważne usług pogotowia zamkowego są dostępne w każdy dzień i o każdej porze dnia. A więc nie przyjdzie nam czekać kilka dni aby uzyskać dostęp do własnego pojazdu. Zazwyczaj fachowcy docierają na miejsce w kilkadziesiąt minut, wszystko zależy jaką odległość będą mieli do pokonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *