Sala szkoleniowa w Wielkopolsce – wybierz hotel z dogodnymi warunkami

Aby zorganizować dobrą konferencję nie wystarczy tylko zaprosić ciekawych gości czy zgromadzić uczestników. Niewątpliwie bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego centrum konferencyjno-szkoleniowego. Jeżeli szukają Państwo takiego miejsca, to możemy polecić Hotel Lechicka.

Nowoczesne sale konferencyjne w Hotelu Lechicka 

Hotel Lechicka jest to bardzo nowoczesny obiekt. Znajduje się w samym centrum Poznania w otoczeniu pięknej przyrody. Jednocześnie znajduje się blisko węzła komunikacyjnego, zatem dojazd do obiektu jest niezwykle łatwy i szybki. Jest to szczególnie ważne, gdy prelegenci czy zaproszeni goście nie dysponują swoimi samochodami. W obiekcie znajdują się cztery sale konferencyjne o różnym układzie. Można wybrać ustawienie typu podkowa, ale też klasowe czy teatralne. Do wyboru są sale o powierzchni 160 m2, 60 m2, 45 m2 lub 30 m2. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, dostęp do darmowego Wi-Fi.

W salach znajduje się także projektor oraz ekran, a ponadto flipchart. Nie trzeba obawiać się o nagłośnienie, które jest przestrzenne. Dzięki temu każdy uczestnik konferencji nie ma problemów z odbiorem wystąpień prelegentów niezależnie od zajmowanego miejsca na sali. W przerwach może być zaserwowany catering z bogatą ofertą mono deserów. Szef kuchni przygotowuje kuchnię tradycyjną z nutą nowoczesności, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Goście mogą skorzystać również z dodatkowych atrakcji, choćby jacuzzi czy basenu, czyli strefy SPA, co jest przyjemną odmianą po całym dniu konferencji. 

Komfortowe pokoje w Hotelu Lechicka do dyspozycji gości 

W przypadku dwudniowych czy kilkudniowych konferencji można zapewnić uczestnikom konferencji oraz zaproszonym prelegentom miejsca noclegowe. Pokoje mają wysoki standard i są niezwykle komfortowe. Także w nich dostępne jest darmowe Wi-Fi. Dodatkowo każdy pokój ma dostęp do łazienki. Nie trzeba wybierać pokoi jednoosobowych, gdyż dostępne są także dwuosobowe, co może pozwolić ograniczyć koszty organizowanej konferencji.

Sale konferencyjne Poznań to miejsca, gdzie każdy uczestnik i zaproszony prelegent będzie czuł się komfortowo, niezależnie od czasu trwania konferencji. Jednocześnie prestiżowy wystrój zarówno hotelu, jak i sal gwarantuje, że firma jest lepiej odbierana zarówno przez pracowników, kontrahentów, jak i zaproszonych gości. Organizując konferencję w Hotelu Lechicka w Poznaniu można zwiększyć prestiż całego wydarzenia.                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *